Кој и го тоа “скрои“ добро на Ријана?

9 јули, 20110
nas

Познатата пејачка од Барбадос, Ријана која постојано го менува својот стил, во последната нејзина турнеја изненади со многу интересни парчиња гардероба.
Изобилуваа јаките бои, неонските ефекти на материјалите и ултра дречливите нијанси.
Таа за потребите на последната турнеја во 2011, наречена “LOUD “ соработуваше со костимографот Адам Селман, како и дизајнерот Оскар де Ларента.
Погледнете го стајлиногт на Ријана на последната нејзина турнеја, како и видеото  како популарната пејачка ја подготвува кореографијата за еден од концертите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit