Кој, кого “клецкал” во Холивуд ll дел

16 јули, 20110
Juliette Lewis and Brad Pitt

На почетокот на 2007 година, се зборуваше дека Сиена Милер и П.Диди имале кратка ромаса во клуб. Никој не потврди што точно се случило, но папараците објавија слики како тој ја остава во хотел следното утро…

Sienna Miller and P Diddy

Сандра Булок (47), имаше романса со Рајан Гослинг, во 2001 година. Нејзиниот пријател Хју Грант и се потсмевал за расликата во годините, бидејќи тој тогаш бил “дете”.

Ryan Gosling and Sandra Bullock

Тој е познат како лошото момче од Холивуд, но овие два спротивни личности речиси ќе се венчале во 1991 година. Пред таа да стане Кери Бредшо и тој да стане “Iron Man”, тие двајца биле во љубов во средината на 80-тите.

Sarah Jessica Parker and Robert Downey Jr

Пред да и го скрши срцето на Џенифер Анистон и усвојувањето на деца од целиот свет со Анџелина Џоли, Брет Пит бил 4 години во врска со Џулиета Луис.

Juliette Lewis and Brad Pitt

Ѕвездата од “Friends” има низа романси во Холивуд, откога прекина со Брет Пит.  Во средината на 90тите тие беа верени и кога сите нивни обожаватели се надеваа дека нивната врска ќе ја заокружат со венчавка, тие прекинаа.

Tate Donovan and Jennifer Aniston

Неколку месеци по јавното раскинување со Џесика Симпсон на крајот на 2005 година, Ник Лачи почнал се гледа со тогаш непознатата Ким Кардашијан. Но романсата траела само неколку месеци. Ник се преселил кај својата сегашна вереница Ванеса Минило, а Ким започна врска со Реј – и сите знаеме како тоа заврши…

Nick Lachey and Kim Kardashian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit