Колку му “сече” на цел Балкан! Овие двајца не се тргнаа од насловните страни на сите весници низ регионот!

4 август, 20110
marijana-i-nemes

Кога ќе престане сагата за овој пар? Ова прашање си го поставуваат многумина. Откако се појавија и откако започна нивната врска во шоуто Големиот Брат, не престанаа да ги полнат страните на сите магазини низ регионов со нивните приказни од приватниот живот и интимноста.

Дали Балканот е толку желен за вакви приказни или некој ги наметнува?

Можеби се ближи крајот на оваа приказна. Сега кога се повторно заедно и кога по изјавите кои ги дадоа нивните семејства дека сакаат само мир, а одлуките ќе ги остават на нивните деца, можеби следи и мирот за сите нас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit