Лејди Гага снима дует со “баба и” Шер :)

22 јули, 20110
cher and gaga

Двете контроверзни пејачки на едно место. Шер и Лејди Гага снимаа дует. Песната е дело на Гага, а Шер со задоволство ја прифатила. Таа веќе го има отпеано својот дел, а сега се чека на Гага.

Едвај чекам Гага да го отпее својот дел. Ќе растури!-напишала Шер на Твитер.

http://www.youtube.com/watch?v=s155Xnp_yjY&feature=player_embedded

Инаку Шер го спрема својот 26-ти албум, на кој ќе гостува Лејди Гага. Таа изјавила дека многу и одговара соработката со  нејзината помлада колешка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit