Лек во Америка: Од геј до алфа мажјак за неколку недели! Навалите брачо п…. :)

24 јули, 20111
gayawaynaslovna

Пилула од соништата за Црквата и по некој хомофоб! На светскиот пазар се појавиле многу необични лекови, кои како што тврдат производителите, ја менуваат сексуалната ориентација.

Значи доволно е да испиете неколку таблети од овој лек и од хомосексуалец во кратко време ќе се претворите во алфа мажјак.

One comment

  • Simona

    9 ноември, 2012 at 22:59

    od kade moze da se poracat ovie?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit