Леонардо Дикаприо си купи болид :) Која ќе се „вози“ на предно седиште :)

19 август, 20110
leo-avtomobil

Ако сте Леонардо Дикаприо нештата се многу полесни, како на пример купувањето луксузен автомобил.

Лео го покажа својот нов фенси хиобриден автомобил. Станува збор за луксузниот 2012 Fisker Karma хибриден спортски автомобил.

Сега останува да видиме само уште која од познатите холивудски девојки ќе се вози во него!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit