Љубовта не познава граници – дури ни во животинскиот свет!!!

14 ноември, 20110
animals-humping-wrong-animals14

Кога зборуваме за љубовта, правило број еден е фактот дека љубовта е слепа. Никогаш не може да знаете во кого ќе се заљубите, а на светот постојат толку многу „неспоиви“ парови кои едноставно чудесно функционираат. Љубовта не познава граници, а ова правило важи и за животинскиот свет. Погледнете ги овие интересни фотографии на животни кои „клецкаат“ надвор од нивниот вид:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş