Елена Ристеска

30 јуни, 2011
0

Популарноста и фамата која се крева околу Елена Ристеска не е случајна, таа позади себе има многу успешни песни, спотови, концерти. За нејзините најблиски и луѓето кои ја познаваат – Елена Ристеска е сосема обична девојка од соседството. За публиката – таа е една од најсјајните домашни поп-ѕвезди од поновата генерација. Во право се и едните и другите – Елена е совршен спој на девојка која знае што сака во животот. Попара ви овозможува да погледнете дел од проектите кои Елена ги има изработено досега.

http://www.youtube.com/watch?v=gyudIjV8aW8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=108p45pSHcg

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi