Мароканската калаштура што ги “закопа” Рибери и Бензема влезе во шоу бизнисот! Па не е прва “таква”:)

19 август, 20110
zahia

Мароканската убавица Захиа Дехар за италијанскиот Ванити Феир сними заводлив едиторијал под наслов Холивуд, а на снимањето и се придружи познатиот глумец Ерик Робертс.

Атрактивната Захиа во јавноста достигна кога лани е откриена како малолетна проститутка имала сексуални односи со познатиот фудбалер Франк Рибери, а нејзините услуги меѓу другите ги користел и Карим Бензема.

Рибери на почетокот на оваа година, раскажа во јавноста за тој случај, кажа и дека разочарал и повредил многу луѓе од кога тргнал по лош пат, а пак Захиа ја искористи ситуацијата на најдобар можен начин така да од проститутка стана- девојка од насловните.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit