Младенците не се наивни! Продадоа се што можеше да се продаде од свадбата! видете „кому“ и за колку?

22 август, 20110
КИМ КАРДАШИЈАН...

Ким Кардашијан не прави ништо бесплатно (не бидете гневни), па така денот на нејзината свадба, ќе биде денот кога таа ќе добие голема сума на пари.

Магазинот „Пипл” jа доби наддавачката војна за ексклузивни фотографии од свадбата, и тоа за 1,5 милиони долари.

Исто така се збори дека Ким и нејзиниот свршеник Крис Хамфрис исто така од „Пипл” добиле и 300.000 долари за објавувањето на свршавувачката во Мај и 100.000 од магазинот „ОК! ” за слики од моминската вечер.

Ние мислевме дека на свадбите се трошат пари?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit