Најголемиот „талент“ на нашите јужни соседи е да свират со…..

14 ноември, 20110
Најголемиот „талент“ на нашите јужни соседи е да свират со…..

Две момчиња на грчаката верзија од шоутоа „Јас имам талент“ го шокираа жирито кога го покажаа својот талент. Тие свиреа на клавир со своите пениси.

Дечките ги соблекоа панталоните, ги кренаа рацете и нивниот перформанс започнал.

На интернет се водат полемики дали снимката е автентична и дали навистина тие свират со своите пениси.

httpv://www.youtube.com/watch?v=cc1iqD1sXf8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş