Не е педер туку ептен “мераклија”! Крис Браун сака жени!

15 јули, 20110
chris-brown-0

Конечно Крис Браун почна да постигнува успеси во кариерата и да се споменува за нешто убаво. Тој долг период беше застапен во сите медиуми само заради скандалот со Ријана, во кој тој ја претепа до смрт. Од тогаш неговото име беше споменувано само во лош контекст. Сетоа тоа негативно се одрази и на неговата музичка кариера.

Но, ете дојде моментот кога Крис почна да освојува нагрди, и да се споменува за убави работи. Тој се врати во нормала и кога станува збор за неговите обожавателки. Крис повторно е опколен со огромен број на девојки. Сепак Крис успеа да си ја врати довербата кај своите фанови!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit