Немеш бил градско дете, а Маријана “селанчица”!!

10 јули, 20110
marijana1

Српската естрада знаеме сите, обилува со КУП селанчици и сељаци што мајка земја едвај ги трпи. И замислете истата таа српска естрада, почна да дава свое мислење за трети лица, па макар тоа трето лице да биде Маријана. Скандалозно! Што се има по српските канали, да обели човек. Оној Бане, менаџерот на познатите Турбо Фолк “диви” инаку градски сељак од внатрешноста на Србија, за “урбаната” Пинк ТВ, во “урбана” емисија “село мое лепше од Париза” ја даде најголемата реченица од неговата “урбана” уста.

Немеш бил белградско градско дете, а Маријана селанчица од Шибеник. Е браво бе. Го чудело како можел нашиот клецкач Немеш да “легне” со таква “опајдура”. А замислете тој истиот Бане “урбан” е во повеќегодишна врска со позната српска “урбана” фолк “певица”. Брука!!!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit