Немеш го “скинаа” тамбураши

11 август, 20110
nemes_marijana_veliki_brat3

Првата песна на учесникот во реалното шоу, Немеш “ Знам тај смешак” ја препеа и еден тамбурашки состав од Вараждина.

Преслушајте како звучи оваа песна кога е отпеана од тамбураши. Оваа верзија има гледаност од неколку илјади за само неколку дена.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hq09igZHU5g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit