Немеш го каснала медуза за “таквото”

10 јули, 20110
nemes_veliki_brat

И тоа бива, поготово кога плаќаш стари гревови. Немеш далеку од јавноста, со бодигардот наречен “тата” си плива како девојченце во Егејско море. Да, ама на Тасос сè е можно. Очевидци велат дека Немеш не се одвојувал од татко му. Одвоени се само кога синчето си плива, и тоа исклучиво со дозвола од мајка му. Таа на “даљинско” е координатор на сè што се случува 1000 км далеку од нејзините очи. Интересно е, како што велат од Тасос, “црвенилото”, што нашиов “клецкач” , поцрвенел кај препоните. Дали е во прашање медуза или некоја “болештија” здобиена од колешките во ГБ, сеуште не знаеме. Кави поштени девојчиња му беа колешки, знаеме, па кога е клецкачот во прашање- сè е можно!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit