Неверојатни луди фотографиии – сами се движат

13 ноември, 20110
3

Погледнете ги неверојатно откачените фотографии креирани од страна на Њујоршкиот фотограф Џејми Бек. Онашто ги прави толку уникатни дури и помалку морничави е што овие фотографии се движат. Потцетуваат на оние од Хари Потер зарем не…:)

Уживајте…

Забелешка: Доколку имате послаба интернет конекција, можно е да е потребно малку време за да почнат да се движат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş