НЛО над р’тот “Добра надеж“! Зачестија “зелениве“!

19 јули, 20111
72771

Кејптаун – објавена е фотографија каде наводно “малите зелени“ надлетале над брегот на Јужна Африка?!

НЛО за прв пат е забележан на популарниот сервис на Google, Google Earth!

Прегледот на мапите, кај р’тот добра надеж во Јужна Африка е направен преку овој сервис, а на него јасно се гледа летачка чинија.

Овој видео запис е поставен и на Youtube, но никој за сега ја нема потврдено автентичноста на НЛО објектот.

One comment

 • kire

  24 јули, 2011 at 14:18

  ova se interesni nastani koj treba nekade da se arhiviraat jas sum zainteresiran za ufo ili paranormalno i sekoja informacija mi e dobredojdena,za toa se forumite neli!
  me interesiraat neobjasnivi fenomeni,pojavi na duhovi itn vo makedonija ,pa ako nekoj znae nesto ve molam pisete na mail
  haudi_07@hotmail.com blagodaram odnapred

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit