Оља Црногорац “не знаела“ како се користи дрога

19 август, 20110
olja-crnogora

Бидејќи деновиве е актуелен видео клипот на кој Оља Црногорац изведува стриптиз, дојде и до спор околу тоа дали на видеото се гледа и дрога, поставена на масата во “линии“. Еве ја нејзината изјава:

“Во последниве неколку дена повторно е актуелна мојата стара ПРИВАТНА снимка. Тоа беше весела вечер со моите драги пријателки. Се случи што се случи и секако дека не сум среќна што видеото дојде до јавноста. Но животот продолжува. Не сум најсреќна, но не се ни срамам. Многу труд вложувам во мојот физички изглед, внимавам што јадам, редовно вежбам, не пијам и не пушам. Не само што не се дрогирам и не знам како се користи дрогата, туку сум и голем противник на нејзината употреба, а тоа го знаат сите мои пријатели. Единствено што ме загрижува е “темпирањето“ на повторното објавување на ова видео со одличните резултати на мојата модна агенција “Only the model” и мислам дека сето тоа е план на некој на кој не му се допаѓа дека има квалитетна конкуренција! Од таквите напади можам да се одбранам само со квалитетна работа и продожување на одличната соработка со медиумите“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit