Оргазам од четврти пат! Пред тоа жените глумат “свршување”?!

31 јули, 20110
orgazam1

Жената го доживува врвот во 4-от обид, се до тогаш е глума, велат научниците. А, кога глумата е во прашање лесно е да се препознае.

Во истото ова истражување 85% од мажите кажале дека нивните партнерки доживеале оргазам при сексуалниот однос. Интрересно е што 64 % од жените не го кажале истото.

Што е со разликата? Некој тука лаже! Со цел да не бидат повеќе излажани мажите специјалистите велат да се обрне внимание на следниве симптоми како би се увериле мажите дека нивната партнерка навистина доживува оргазам: забрзано дише, срцето забрзано чука, телото станува потопло, мускулите се стегнати, особено стомачните, устата и е сува и едвај зорува…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris