Овој Макартни излезе поголем “вампир” и од Хју Хефнер! 50 години помладо “крцкалче” :)

22 јули, 20110
pol i ema

Ема Стоун, ѕвездата на филмот ”Девојка на лош глас” се почесто се гледа со Пол Макартни. Таа ги посетува сите негови концерти, а во последно време се почесто е  зад сцената.

Таа признала дека е воодушевена од Пол. Се запознавме пред две години. Му пратив едно писмо, а тој веднаш ми одговори и во писмото ми испрати три цртежи со црни птици. Јас толку многу се изненадив и се израдував, што една од птиците ја истетовирав на раката. Тоа го направија и моите родители и мојот брат, изјавила Ема.

Оваа постапка го “погодила” Пол, па тој кога и да ја сретне Ема, ја бакнува на местото каде е направена тетоважата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit