Па нема да седи сам… Стариот “Прч” со ново рипче:)

4 август, 20110
george and stacy

Неверојатно колку брзо холивудските ѕвезди ги надминуваат разводите, прекинувањето на врските…

Дека е тоа така доказ е и Џорџ Клуни. Тој неодамна ја прекина долгогодишната врска со Елизабета Каналис, а веќе е во нова врска. Таа беше малку побрза од него, но ете и тој си најде сродна душа.

Џорџ Клуни е во врска со Стејси Кејблер. Според информациите тие веќе се отидени на заеднички одмор во Италија. Дека тој ужива на одморот покажува и неговата објава на Твитер, каде напишал дека е на рајот.

Стејси и Клуни се запознале преку заеднички пријател.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit