Паф Деди и Ашер со видео запис за “Looking For Love”

25 мај, 20110
Паф Деди и Ашер со видео запис за “Looking For Love”

Паф Деди и Ашер имаа музичка соработка, песна која се наоѓа на новиот албум на Деди “Last Train To Paris”. Песната “Looking For Love” помина одлично на музичкиот пазар, па за да го пордолжат нејзиниот век, тандемот се одлучи да снима видео запис за истата.

Спотот сеуште не е готов, но за да ја подгреат неизвесноста кај своите фанови тие решија да го пуштат трејлерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/