Политичар идиот:) Биваше “таквиот” да си го праќа на е-мејлови?:)

4 август, 20110
louis

Политичарот Луис Магацу од Њу Џерси на мејл праќал голи фотки на жената со која се допишувал пред неколку години.

Фотографиите се нашле на веб страна, а веднаш по тоа Луис дал оставка. Сега Луис размислува да покрене тужба за жената со која се допишувал бидејќи ги објавила неговите интимни фотографии. Станува збор за “политички непријател” но тој не бил свесен за тоа.

По ова Магаци се извинил на сопругата, семејството, децата, пријателите и на своите гласачи со објаснување дека е наместен.

Инаку Луис не живее со својата сопруга веќе две години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit