После раскинувањето, Пипа заминала на одмор со “близок пријател”. И јас би сакал да сум и “близок пријател”:)))

16 ноември, 20110
pippamiddleotn625afpbht

Пипа Мидлтон не се борела долго со осаменоста. После раскинувањето со Алекс Лоудон, Пипа нашла утеха во нејзиниот пријател Џорџ Перси, со кого отишла на одмор. Долгогодишниот пријател и “помага” на атрактивната Пипа да го преболи љубовниот крах. Како би имале повеќе мир, отишле на еден приватен имот во Бордерс, заедно со мала група на нивни пријатели.

Џорџ и Пипа се пријатели уште од времето кога заедно студирале во Единбург, а извесно време и живееле заедно. Во текот на летото со него посетувала и одредени друштвени настани, а сега по раскинувањето пронашла утеха токму кај него. Наводно нејзиниот поранешен дечко Алекс никогаш не го одобрувал односот на Пипа и Џорџ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş