Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Сузана Манчић

2 ноември, 20110
0

Сузана Манчић e српски актерка, пејачка, ТВ презентерка. Родена во Белград на 22 ноември 1956 година.
Нејзината кариера започнува со песната “Огледалце, огледалце” со неполни 18 години. Подоцна работела како водителка на забвни програми, ТВ шоуа, исто така многу години го водела и националното Лото во поранешна Југославија. Тоа е причината и поради својот прекар “Лото девојка”.Сузана се има исто така сликано и за “Плејбој”.
Но исто така Сузана си има и свое експлицитно видео кое долго време се вртеше на интернет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş