Познати убавици кои позирале за Playboy!!! Стварно се „празник за очи“:)

25 октомври, 20110
NASLOVNA

Дека списанието Playboy е најпрестижносто списание во секој аспект, покажува и фактот дека насловните страници не ги разубавувале само плејбој зајачици, туку и многу познати личности од светот на музиката, филмот и модата. Покрај тоа што се познати актерки и манекенки, овие познати „фацки“ ја збогатиле својата кариера и со позирање за познатиот магазин кој ги слави убавините на женското тело.

Ѕвездата на “Вистински домаќинки“ Камил Грејмер

Супермоделот Џоана Крупа

Актерката Дениз Ричардс

Покојната старлета Ен Никол Смит

Актерката Памела Андерсон

Актерката Кармен Електра

Старлетата Ким Кардашијан

Актерката и манекенка Гарсел Бивис Нилон

Актерката Тајра Рид

Актерката Дру Баримур

Актерката Шенон Доерти

Актерката Дерил Хана

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş