Познатите „фацки“ го сменија полот!!! Со помош на Фотошоп, се разбира :)))

2 ноември, 20110
barak i misel obama

За националниот празник на бисексуалците, лезбејките, педерите и трансексуалците беше објавен конкурс за фотошоп вештини. Од фотошоп мајсторите беше побарано да им го сменат полот на познатите личности. Еве ги резултатите:

Анџелина Џоли

Чез Боно

Барак Обама

Чарли Шин

Џек Блек

Кевин Бејкон

Џастин Бибер

Владимир Путин

Мистер Бин

Стивен Сигал

Том Брејди

Вил Смит

Мик Џегер

Крис Рок

Морган Фриман

Ејрод

Џон Кјузак

Ал Пачино

Пол Мекартни

Арнолд Шварценегер

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş