Принцот Алберт почна да ја шета жената му:) “башка” дотерана ептен:)

22 август, 20110
prince_albert_01

Принцот Алберт и принцезата Шарлин, присуствуваа на 50 – годишнината од Stade Nautique Rainier. На овој “кежуал” настан Шарлин се појавува во интересен свилен летен фустан, незнаеме кој го дизајнирал или пак кој ја советувал околу нејзиниот стајлинг, но мора да признаеме дека изгледа прекрасно. Интересно е што овој фустан изгледа многу едноставно, а сепак елегантно. Доколку Шарлин продолжи со ваквиот стајлинг, т.е. доколку се откаже од копчињата и амбелмите залепени на секое парче облека, можеби ќе биде далеку подобра и од Војвотката Кејт.

Што се однесува до состојбата на бракот со Алберт и она што може да се претпостави од овие фотографии…изгледа дека тие се многу блиски. Можеби поради тоа што постигнале некој вид на разбирање или можеби само се трудат работите да изгледаат и да се одвиваат во најдобар ред.

Се што знаеме е дека Шарлин не изгледа толку згрозено на овие фотографии, се чини “трезна” и убава, со нежни погледи упатени кон Алберт. Или можеби таа е само добра актерка!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit