Ријана го носи Боб Марли “помеѓу нозe” :))

13 август, 20110
rihanna0

Ријана го “понесе” и Боб Марли во Барбадос овој викенд. Не само што нејзиното тело изгледа неверојатно во овој костим за капење, таа се појавила повторно со нова фризура.

Ријана го снима документарецот во својата земја и неодамна тука го одржа својот прв концет,со што надокнадила за сите иминати години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit