Сака ли Натка да го “клецка” и Дејвид Гета? :) И тргна на Натето :)

18 август, 20110
наташа беквалац

Наташа Беквалац, девојката која е сон на многу мажи, падна на шармот на францускиот музичар Дејвид Гета. Тој и поклонил десет потпишани примероци од својот нов албум, а на неа толку и требаше…

-Имав прилика да се запознаам со Гета на Ибица, каде пушташе музика. Многу ми се допаѓа тоа што тој го работи…ќе се потрудам мојот нов албум да биде во тој фазон, изјавува Наташа, одбивајќи да открие дали околу албумот ќе и помогне и Дејвид Гета.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit