Се “изнамачи” сиромашката?

7 јули, 20110
Jennifer Aniston Hair Styles-2

Колку што го сакаме озборувањето и пишувањето за познати личности преку цел ден, веројатно толку многу би сакале да  искористиме и една година и да го пратиме својот сон работејќи во панда светилиште во Кина. Значи многу сме љубоморни кога ги слушаме гласините дека Џенифер Анистон планира да земе пауза од својата работа како актерка, позната личност, сопственичка на славно убава и сјајна коса и ќе помине една година во развој на проектот за миленичиња.
Зошто Џнифер толку сака да го посвети нејзиното време на тоа? Ѕвездата Џнифер сака да сними филм за пејачки во затвор за жени наречен Goree Girls. Ова не е шега. Очигледно продукциската  компанија на Џенифер се подготвува за филмот веќе некое време, а таа планира да побара друга ѕвезда која ќе и помогне околу продукцијата на филмот. Според шпекулациите, Џенифер го планира нејзиниот нов дечко Џастин Теру да и помогне околу филмот, “импресионирана од неговата способност да најде хумор во сув материјал”, открива извор на US Weekly .

Џенифер очигледно ќе заврши нејзините промотивни обврски околу комедијата Wanderlust in October , а потоа “Џенифер зема слободна година од работа за уживање”.

Што би направиле ако една година сте ослободени од работа?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/