Северина и “пуши” на Карлеуша?

17 јули, 20110
news_2520

По повод текстот “Северина ја цензурирала ЈК на телевизија RTL “, Северина Вуковиќ преку овластен адвокат испратила одговор на објавената информација.

“Не е точно дека Северина ја цензурирала ЈК на телевизијата RTL, како што погрешно дека Северина со денови се распрашувала за настапот на Јелена Карлеуша во финалето на “Големиот брат”. Не е точно дека вереникот на Северина на пријателите на Јелена им понудил пари за нејзиниот сценски настап, за да може Северина подобро да се подготви”, наведено е во одговорот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit