Сите си фатија дечко, па го фати “иштаф” и Ди Каприо:)) И тој си фатил дечко:))))

21 октомври, 20110
1308897256_1280x931_j-edgar-movie-wallpaper

Леонардо ди Каприо доби нова љубов на големиот екран и тоа е еден дечко!

Во следниот филм во режија на Клинт Иствуд – “Џ. Едгар” – ликот на Ди Каприо е во врска со член на персоналот Клајд Толсон, кој го игра Арми Хамер.

Доколку Хамер ви изгледа познато, сте го виделе предходно во “Социјална мрежа” – односно како ликот на еден од близнаците Винкелвос.

Толсон служел како помошник-директор на ФБИ под раководство на Џ. Едгар Хувер. Толсон е близок штитеник на Хувер, а можеби и нешто повеќе. Филмот сугерира на второто, покажувајќи ги двајцата како се држат за раце на задното седиште на автомобилот.

Погледнете го трејлерот подолу:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş