Галијани: Нема шанси за Хамшик, Фабрегас не доаѓа во Милан

30 јуни, 2011
7ef69__galiani_368647353

Никој не му верува, но Адријано Галијани останува на својте зборови. Милан нема да го доведе Марек Хамшик, ниту Фабрегас, а не се враќа ниту Кака. Галијани и понатаму инсистира дека медиумите се на погрешна патека и дека никој од играчите кој се споменуваат во медиумите не е на мета на Милан. “Хамшик? Практично имаме нула проценти шанси да го доведеме. Ние не сме тие кој ќе испратат непристојна понуда до Наполи” изјави првиот соработник на Силвио Берлускони. Фабрегас? “Од каде ви е тоа, тој ќе замине во друг клуб…”, алудирајќи Галијани на Барселона. Кака? “И тоа е невозможно, тој е прескап за нас. Нема да се врати, а нема шанси ниту да го доведеме и Ганзо” заклучи Галијани кој не сака да открива ништо околу евентуалните трансфери во Милан.

Извор: Нетпресс

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi