Тијана “лета” од Пинк ТВ

8 јули, 20110
tijana dapcevik copy

Тијана Дапчевиќ најдобро осети дека не може да се седи на две столчиња. Таа од сега па натаму нема да може да ги промовира своите нови песни на розовата телевизија. Најновите информации велат дека Тијана е избркана од Пинк ТВ затоа што се нафатила да биде водителка на реалното шоу “Малдиви” кое се емитува на друга телевизија.

Тијана веднаш била побарана за да ја потврди или демантира веста, при што таа изјавила дека утрото се слушнала со Милица Митровиќ, газдарицата на телевизијата, и дека се е во ред.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit