Тијана избркана од “Малдиви”?

28 јули, 20110
tijana na maldivi

Тијана Дапчевиќ е ангажирана како водителка на реалното шоу “Малдиви”, каде беше миленичката особено на машките учесници.

Заради тој ангажман Тијана морала да го испрати син и кај нејзиното семејство. Но, поради фактот што биле примени уште две млади девојки во нејзината екипа таа ги спакувала куферите и со синот се спрема за одмор.

После оваа нејзина постапка прашање е дали Тијана ќе биде дел од “Малдиви”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit