Тијана прави “парче” на “Малдиви”

20 јули, 20110
tijana na maldivi

Тијана како водителка на реалното шоу “Малдиви” е еден од предизвиците на учесниците. Тие се воодушевени од Тијана, па освен за големата награда и доброто претставување на нивната земја се натпреваруваат и за докажување пред Тијана.

Особено машките учесници се фасцинирани од неа. Тие дале изјава дека Тијана е вистински другар, секогаш е ведра насмеана, изгледа преубаво и е одлична водителка. Дури некогаш заборавам дека таа всушност е пејачка пред се а не водителка, изјавил еден од учесниците.

Како ли реагира сопругот на Тијана, кога гледа како очите на сите мажи се вперени во неговата сопруга?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit