Топ бикини „крилца“ ова лето :))

22 август, 20110
bikini-2011

Бикини сезоната 2011 е при крај, но за да го одржиме во живот летниот дух, ние составивме галерија од најдобрите бикини тела во изминатите 3 месеци.

Ѕвезди од најразлични возрасти се сончаа оваа година, и галеријата на слики е составена од најразлични генерации на симпатични костими за капење и прекрасни тела! Меѓу помладите се Селена Гомеш, Мајли Сајрус и Леа Мишел од кои и се очекуваше да изгледаат прекрасно, но и малку постарите девојки како Камерон Дијаз, Џенифер Лав Хјуит па дури и Мелани Браун (Мел Б) покажаа дека можат да носат дводелни костими и дека уште изгледаат одлично.

И да не ги заборавиме суперѕвездите Ријана и Кејша, чии тела се во сенка на нивните авантуристички избори на бикини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit