Топ скандали “произведени” од Холивуд

15 јули, 20110
naslovnaskandali

Што би правеле познатите ако не прават скандали? Некои од нив треба да ги гледате под микроскоп за да ги забележите, но некои се такви “создавачи” на скандали што не може а да не ги забележи и запамети некој. Ова се само најдобрите 5 скандали од последниов период:

Срамот на Ејми Вајхаус во Белград.

На 16-ти јуни Ејми одржа некаков концерт во Белград. Таа се појави во максимално пијана состојба која предизвика револт на присутните. По ова се пишуваше и зборуваше долго.

Разводот на Шварци. Арнолд Шварценегер се разведува. Но, ова не беше единствениот негов скандал. Излегоа од тајна во јавност многу негови пикантерии од приватниот живот. Излегоа на виделина многу негови љубовници, па дури и вонбрачно дете.

Чарли Шин и неговиот сексуален живот. Чарли Шин имаше период кога ги полнеше сите магазини. Тој имаше неколку пати предозирање со дрога, секс скандали кои завршија на суд… Плодна година за него.

Ема Ватсон се разголе. Актерката Ема Ватсон, ѕвездата на Хари Потер, од мало девојче се покажа како девојка со облини. Оваа година таа на неколку пати се соблече јавно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit