Ја тужи бившата, му крадела сперма! Искористените кондоми ги носела во клиника за вештачко оплодување и родила близнаци!

30 ноември, 2011
s

Американецот Џозеф Пресил се шокирал кога открил дека четри годишните близнаци кои ги добил со својата, сега бивша девојка, се плод на вештачко оплодување.

36 годишниот маж, раскажал дека 34 годишната Анетриа Бурнет крадела од неговата сперма, поточно дека ги носела искористените кондоми во клиника за вештачко оплодување за да забремени.

Покрај својата бивша сопруга, Пресил ќе ја тужи и клиниката која и помогнала на жената на овој подмолен начин да забремени без негово знаење. Инаку тие биле во врска шест месеци.

„Ова е повеќе од кошмар, ова е хорор“, изјавил Пресил за Њу Јорк Пост, додавајќи дека неговата бивша девојка е „ловец на злато“. Пресил изјавил дека се зачудил кога поранешната девојка му кажала дека е бремена, бидејќи секогап користел презервативи. Кога со ДНК било утврдено дека тој е татко на децата, се согласил да плаѓа алиментација, а додал дека близнаците многу личат на него, па затоа не се сомневал.

Но, вистинскиот шок следел кога од банката за сперма од клиниката каде била оплодена девојката  му пристигнале документи. Тој збунет се јавил во клиниката и уверен им рекол дека се работи за некоја бирократска грешка.

Кога ја дознал целата вистина Пресил се соочил со девојката која му рекла: „па не си глупав, мислев дека знаеш!“, а потоа додал дека таа само сакала да остане да живее кај него и тој да се грижи за неа и децата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi