Виц на годината! Гоца Тржан била “преварена” од бившиот маж, кога најмногу го “сакала”

19 јули, 20110
goca-trzan

Продолжува српската сапуница Гоца Тржан и Иван Маринковиќ. И двајцата си ја префрлаат топката, без да ја прифатат вината. Сега пак Гоца Тржан излезе во јавноста со обвинението дека нејзиниот сопруг ја изневерувал токму во периодот кога таа најмногу го сакала.

Јас постојано добивам информации за тоа дека тој имал други жени во периодот кога мојата љубов беше најсилна. Имам информација дека и сега има друга жена. Па не одам да го следам и не кажувам јавно се што знам, изјавила Гоца.

На прашањето дали е во врска со Марко Лакичевиќ и какви и се плановите за во иднина со него, таа одговорила дека не е е видовита за да знае што ќе се случи. Само не ја исклучувам можноста дека повторно ќе се вљубам, додала Гоца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit