Видео: На аукција “порничот” на Мерлин Монро!

21 јули, 20110
marilyn-monroe

Краткиот порно филм на Мерлин Монро ќе се најде на продажба на аукција на Меѓународниот саем за љубителите на филмот.

Црно-белиот филм датира од 1946 година, а за него се дознало кога бил за прв пат објавен во 1997 година. Појавувањето на овој филм ја кренал јавноста на нозе. А освен јавноста и стручните лица кои демантирале дека девојката на филмот е Мерлин Монро. Стручњакот за Мерлин Монро, Скот Фортнер изјавил дека девојката која е на филмот не е Мерлин. Таа е видно подебела и не е ни најмалку женствена, а тоа беше главната одлика на Мерлин, изјавил Скот.

Сепак на крајот се потврдува дека тоа е Мерлин. Филмот кој ќе биде понуден на акција ќе има почетна цена од 500.000 долари или 350.000 евра. Организаторите на аукцијата очекуваат цената на овој филм да достигне милион долари или 700.000 евра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit