Видео од фото сесијата на Ешли Тисдејл за магазинот “Zink”…Enjoy Your eyes:))

27 јули, 20110
Ashley Tisdale

Помина долго време од кога последен пат сте слушнале за Ешли Тисдејл. Таа ги тргна актерството и пеењето, настрана од центарот на вниманието и се фокусира на други работи.

Сега таа се појавува на најновото издание на магазинот “Zink”. Погледнете го новото видео од фотосесијата на Ешли Тисдејл.

http://www.youtube.com/watch?v=u2ZkQgtwe44

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit