Видоа нема чаре од младите, па ги реанимираа “старите” :) Синди Крафорд повторно на насловна! :

18 август, 20110
CINDY-CRAWFORD

Познатите мора да имаат некаков таен еликсир за вечна младост. Погледнете ја само Синди Крафорд која иако има 45 години и е мајка на две деца, изгледа неверојатно.

Крафорд се појави на насловната страница на Harper’s Bazaar. Поранешниот супер модел изгледа навистина секси во морнарско синиот корсет од есенската колекција на брендот Louis Vuitton.

Убавицата изјавила дека фотографирањето разголените фотографии воопшто не и претставуваат проблем. Таа исто така се појави во разголено издание на фотосесијата за списанието Allure во 2009 година. На тие слики Крафорд е сосема гола, прекриена само со пена.

Мора да признаеме дека изгледа одлично. Синди, дај кажи која е твојата тајна?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit