Вистинска “парти” девојка

13 јули, 20110
Emma+Watson+NY+Premiere+Avery+Fisher+Hall+yTDjlDtW9d4l

Ема Ватсон одлично се забавува во Њујорк и полека почнува да се здобива со титулата права “парти” девојка и да се справува со имиџот кој ја прати благодарение на улогата во филмот “Harry Potter and the Deathly Hallows”. Ема по премиерата  во Њујорк цела вечер се забавувала во клубот познат по дивите танчерки околу шипките. Иако имала прилика, сепак им се прикличила на танчерките.

“Навистина уживаше. За неа тоа беше долга и многу опуштена вечер”, изјавува извор за американските медиуми. Ема претходно на премиерите изјавувала дека поради улогата не се чувствувала опуштено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit