Во домот на креаторката на Сексот и градот – Кендис Бушнел

10 ноември, 20110
cb

Жената која стана славна по своите колумни за Њујорк, кои подоцна се претворија во бест селери, за на крај да бидат претворени во хит серијата Сексот и градот, не ни очекувавме дека ќе живее подалеку од Менхетен.

Својот апартман го има уредено со помош на не неколку дизајнери, а како тоа изгледа погледнете.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş