„Виртуелна турнеја“ низ супер-луксузната вила Castillo :)

31 октомври, 2011
2

Понекогаш е многу љубопитно да ја „подигнеме завесета“ и да ѕирнеме во животот на богатите. Ако и на вас ваквите прошетки ви се допаѓаат, дојдете заедно со нас на виртуелна прошетка низ супер луксузната вила Castillo.

Неверојатната куќа наскоро беше представена за продажба за 43.000 000 евра. Се наоѓа на самиот брег на островот Гранд Кајман на Карибите. Неверојатната градба е со површина од 4500 квадратни метри и нуди се што човек може да си посака, едноставно го задоволува и најкапризниот вкус.

Ајде да ја разгледаме 🙂

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi