Кралската венчавка шести најгледан настан на интернет

30 април, 2011
Wedding+Ceremony

Иако се очекуваше гледаноста на кралската венчавка да влезе барем во првите пет, најгледани настани на интернет, сепак таа остана на шетото место.

На првото место и понатаму се наоѓаат фудбалските натпревари, потоа најдолгиот тениски меч на Wimbeldon кој бил кликнат повеќе од 10 милиони пати во минута. Но, кралската венчавка успеа да ја надмине гледаноста на претседателските избори во САД кога победи Barack Obama.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris