Новата Одри Хепберн

30 април, 2011
lcx9

Ќерката на Phil Collinsa, Lily Collins направи фотосесија за британскиот магазин Tatler и со тоа ја потврди изненадувачката сличност со убавата Одри Хепберн. Оваа млада убавица навистина потсетува на филмската и модна икона. Lily Collins неодамна ја прифати улогата за Снежана во филмот на браќата Гром, во кој исто така ќе настапи и Џулија Робертс.

“Многу ми е драго што во конкуренција со Скарлет Јохансон, Натали Портман и други, Снежана сепак ми припадна на мене како улога. Сонот ми се оствари“, возбудено изјавила младата убавица.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi