Слушнете го дуетот на Rihanna и Britney

30 април, 2011
rihanna_britney

Она што Rihanna и Britney го најавија, го исполнија. И двете пејачки изразија желба за соработка и нивната желба се исполни. Бидејќи видеото за синглот сеуште не е готов во продолжение ви нудиме да го преслушате дуетот, кој всушност е  преработката на веќе објавен хит на Rihanna, S&M.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi